Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Úvod » Produkty s turmalínem » Green World minifiltr na vodu Shui Bao


        

Green World minifiltr na vodu Shui Bao

novinka

skladem

 

Číslo produktu: 2050
Výrobce: Green World
Nelze uplatnit slevový kupón
naše cena:
280 Kč (10,64 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Kompletní specifikace

Každá řeka s rychlým tokem má životodárný pramen, pramenem lidského zdraví je čistá voda!

V současnosti voda z vodovodu  mnoha  zemích světa nesplňuje potřebné normy a není vhodná ke spotřebě.

Obvykle má štiplavý zápach a nepříjemnou chuť, obsahuje množství různých škodlivých látek a stále častěji představuje nebezpečí pro lidské zdraví. Chcete-li zabránit těžkým otravám a nemocem, může se pro čištění a dezinfekci vody použít vodní filtr Shui Bao, který obsahuje krystaly turmalínu. Turmalín má silnou antibakteriální funkci, účinně ničí ve vodě střevní bakterii Escherichia coli a jiné škodlivé bakterie. Zároveň  několikrát snižuje ve vodě obsah takových škodlivých látek, jako je olovo a chlor.

Taktéž pod vlivem krystalů turmalínu dochází k normalizaci kyselost i (pH) vody –  a právě takováto voda je spotřebovávána buňkami lidského těla. Používá-li člověk takovou vodu, výsledkem je normální fungování zažívacího traktu, udržuje se žádoucí kyselost krve a zlepšuje se mikrocirkulace mezibuněčné tekutiny, což přispívá k lepšímu vstřebávání živin, zlepšení metabolických procesů, vyšší vitalitě všech buněk, včetně buněk imunitního systému, včasné odstranění toxinů z těla. A jde také, především, o prevenci závažných nemocí kardiovaskulárního systému, trávicího ústrojí, cukrovky a rakoviny.

Výhody filtru:

- jednoduché a snadné použití,

- žádný časový limit používání bez ztráty účinnosti,

- rozměrově malý, vhodný i na cestách,

- lze ho použít pro čištění vody v libovolné čisté nádobě s obsahem do 3 litrů,

- dlouhotrvající efekt, dostupná cena: filtr se může používat celých pět let.

Doporučení pro používání. Před prvním použitím je třeba filtr 2x zaplnit horkou (až do 50 stupňů) vodou, aby se turmalín aktivoval.

Způsob použití:

1) Filtr musí být trvale instalován v zásobníku vody (kbelíku, barelu, nádrži). Jeden filtr jednorázově čistí  10-200 kg vody. Během prvního použití trvá úprava vody více než 2 hodiny. Vodu očištěnou filtrem lze použít pro každodenní potřeby celé rodiny, a to pro různé účely. 2) Aby se zabránilo jevu interference, v období používání filtru se nedoporučuje pít další vodu. 3) Denně by se měly vypít více než 4 sklenice (2000 ml) vody vyčištěné filtrem.  Nemocní mohou, podle situace, zvyšovat nebo snižovat příjem vody.

 

Doporučení odborníků:

1) Denní dávka vody, očištěné pomocí filtru, nesmí být  nižší  než 2000 ml. Pro nemocné a děti množství vody lze upravovat. 2) Musí se provádět pravidelná údržba filtru. Chcete-li zachovat funkci filtru, je třeba každých 30 dní vystavovat filtr působení slunečných paprsků a sušit ho 10-20 minut, ale ne déle, aby se předešlo solarizaci.

 

Dlouhodobé používání turmalínové zásadité ionizované vody je cesta ke zdraví a dlouhověkosti.

Turmalínový filtr je vyroben z ekologicky čistého turmalínu. Neobsahuje žádné škodlivé látky, tvoří velké množství záporných iontů, v důsledku čehož voda získává mírně zásadité vlastnosti a vznikají mikromolekulární skupiny. Takovou vodu lze uchovávat v různých nádobách, může se použít  na  vaření.

 

Mini-filtr na vodu Shui Bao je jedinečným způsobem čištění a obohacování pitné vody užitečnými mikroelementy.